Zasobnik akumulatorowy

Li-Ion 13,8 Ah

Zasobnik SeaYa z akumulatorem Li-Ion o pojemności 13,8 Ah w konfiguracji backmount lub sidemount.

Zasobnik akumulatorowy

Li-Ion 13,8 Ah

Zasobnik SeaYa z akumulatorem Li-Ion o pojemności 13,8 Ah w konfiguracji backmount lub sidemount.

DANE TECHNICZNE
Pojemność: 13,8 Ah
Napięcie maksymalne: 12,6 V
Prąd maksymalny: 20 A
Zabezpieczenia: przed przeładowaniem, głębokim rozładowaniem, przeciążeniem oraz zwarciem
Rodzaj włącznika: przechyłowy CLASSIC lub dotykowy PIEZO
Konfiguracja: backmount lub sidemount
Maksymalna głębokość operacyjna: 150 m
Długość kabla E/O: 40 cm lub dostosowany do wymagań użytkownika
Waga na powierzchni/pod wodą: 1,6/0,6 kg
Kolor: czarny lub niebieski
Materiał: Delrin®
Certyfikat: UN38.3
Czas ładowania: 8 h*
WYMIARY
Zasobnik 13,8 Ah backmount
CLASSIC
backmount
PIEZO
sidemount
CLASSIC
sidemount
PIEZO
Średnica/Wysokość: 70/238 mm 70/221 mm 70/238 mm 70/233 mm

*Automatyczna ładowarka LCD do pakietów Li-Ion w zestawie z zasobnikiem.

Najważniejsze cechy

Zasobnik SeaYa Li-Ion 13,8 Ah to przemyślana konstrukcja wykonana z najlepszych materiałów, zapewniająca trwałość i funkcjonalność w użytkowaniu. Zasobnik produkowany jest w Polsce, przy zastosowaniu elementów zaprojektowanych i wykonanych w Polsce. Uzupełnieniem projektów SeaYa są komponenty najwyższej jakości, pochodzące z Unii Europejskiej i USA.

seaya138ah_details piezo-classic CLASSIC/PIEZO Dwa typy włączników do wyboru: klasyczny przechyłowy lub dotykowy piezoelektryczny. Włącznik przechyłowy CLASSIC charakteryzuje się znanym stanem przełączenia (ON-OFF) określonym poprzez kierunek wychylenia dźwigni. Osłona dźwigni włącznika wykonana z bardzo wytrzymałego silikonu, z dodatkowym uszczelnieniem wewnętrznym zapewniającym większą ochronę. Szczególnie zalecany do stosowania z systemami grzewczymi. Kompaktowy włącznik dotykowy PIEZO charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz długą żywotnością. Szybki i prosty w obsłudze, nawet w grubych rękawicach. BACKMOUNT/SIDEMOUNT Modułowość konstrukcji zasobników zapewnia wymiennie użycie pokryw zasobników w konfiguracji BACKMOUNT z wyprowadzeniem kabla z góry oraz SIDEMOUNT z wyprowadzeniem kabla z boku pokrywy zasobnika. lock_seaya_detail_400x300 ZAPIĘCIE Z BLOKADĄ System zapięć z blokadą uniemożliwiający niekontrolowane otwarcie zasobnika. bananacon_seaya_detail_400x300 ZABEZPIECZENIE AKUMULATORA/ZŁĄCZE BANANOWE Szczelnie zamknięty akumulator zabezpieczony przed przypadkowym zalaniem pokrywą ze stykami bananowymi. PERSONALIZACJA Możliwość personalizacji zasobnika. Maksymalna długość znakowania 80 mm, wysokość 20 mm. eocord_seaya_detail_400x300 ELASTYCZNY KABEL E/O Kabel do zastosowań w środowisku wodnym o wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Wyjątkowo odporny na złamania zachowuje elastyczność w szerokim zakresie temperatur. Umożliwia bezpieczne rozłączenie kabla pod wodą przy wyłączonym zasilaniu (włącznik w pozycji OFF). Dzięki zastosowaniu kabla E/O zasobnik można wykorzystać do zasilania ogrzewania lub do podłączenia różnych typów oświetlenia. Fabryczna długość kabla E/O to 40 cm lub zgodna z wymaganiami klienta.
un383_seaya_detail_400x300 PAKIET AKUMULATORA I CERTYFIKAT UN38.3 Pakiet akumulatora 13.8 Ah wykonywany jest ze specjalnie wyselekcjonowanych ogniw Li-Ion firmy Panasonic, składany w układzie 3S zapewniając kompatybilność zasilania z systemami oświetlenia i systemami ogrzewania suchych skafandrów. Posiada wbudowany układ zabezpieczający przed przeładowaniem, głębokim rozładowaniem oraz zwarciem. Zapewnia obciążenie prądowe do 20A. Akumulator Li-Ion 13.8 Ah posiada certyfikat UN38.3 określający pakiet jako bezpieczny do transportu lotniczego.

System modułowy SeaYa

Produkty SeaYa zostały opracowane z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. Dzięki modułowości systemów oświetleniowych SeaYa, możesz sam skonfigurować swój zestaw, tak by spełniał Twoje oczekiwania. Poszczególne elementy zestawu mogą być zmieniane w zależności od planowanego nurkowania.

seaya138ah_main

Gdzie kupić Li-Ion 13,8 Ah?

Zobacz mapę z lokalizacjami naszych dealerów oraz centrów testowych w Polsce i na Świecie

Przejdź
Dowiedz się gdzie i kiedy odbędą się najbliższe Demo Days
Trwa ładowanie